top akce

110. výročí otevření školní budovy ZŠ Drahotuše

110. výročí otevření školní budovy ZŠ Drahotuše

So 24. 9.

ZŠ Drahotuše

Zastavit čas

Zastavit čas

30. 9.

Zámecký klub

Cestou k Hranické propasti až k léčebným pramenům

Cestou k Hranické propasti až k léčebným pramenům

So 1. 10.

Městská knihovna Hranice

Vernisáž: Petra Vlachynská – Tektonika plochy

Vernisáž: Petra Vlachynská – Tektonika plochy

Čt 6. 10.

Synagoga

Doro & Warlock Revival + Judas Priest Revival

Doro & Warlock Revival + Judas Priest Revival

7. 10.

Zámecký klub

Hranická propast očima geologů

Hranická propast očima geologů

Po 10. 10.

Zámecký klub

D.U.Bmusic + Kowall Company

D.U.Bmusic + Kowall Company

14. 10.

Zámecký klub

Podzimní farmářské trhy

Podzimní farmářské trhy

So 15. 10.

Masarykovo náměstí

Trio vario

Trio vario

Po 17. 10.

Koncertní sál

Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou

Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou

St 19. 10.

Zámecký klub

Vernisáž: Stromy jako domy

Vernisáž: Stromy jako domy

Čt 20. 10.

Stará radnice

Radim Zenkl & Ondra Kozák

Radim Zenkl & Ondra Kozák

21. 10.

Zámecký klub

Podzimní kreativní dílnička

Podzimní kreativní dílnička

Čt 27. 10.

Stará radnice

Tradiční lampionový průvod

Tradiční lampionový průvod

28. 10.

Prostranství před Zámeckým hotelem, Školní náměstí, Masarykovo náměstí

O Sněhurce a sedmi trpaslících

O Sněhurce a sedmi trpaslících

So 29. 10.

Zámecký klub

Mlčeti zlato

Mlčeti zlato

Čt 3. 11.

Divadlo Stará střelnice

TANGO & Miroslav Imrich

TANGO & Miroslav Imrich

So 5. 11.

Zámecký klub

Jan Talich & Petr Jiříkovský

Jan Talich & Petr Jiříkovský

25. 11.

Beskydské divadlo

Vernisáž: Ivona Žírková – Dílo

Vernisáž: Ivona Žírková – Dílo

Čt 1. 12.

Synagoga

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

2. 12.

Masarykovo náměstí

Vánoční tvořivá dílna

Vánoční tvořivá dílna

Út 6. 12.

Stará radnice

Vánoční tvořivá dílna

Vánoční tvořivá dílna

St 7. 12.

Stará radnice

Kaktusový květ

Kaktusový květ

St 7. 12.

Divadlo Stará střelnice

Vernisáž: Rita Koszorús – Dílo

Vernisáž: Rita Koszorús – Dílo

Čt 19. 1.

Synagoga

Puella Trio

Puella Trio

Po 23. 1.

Koncertní sál

Vernisáž: Sladká romantika první republiky – Historické cukrárny

Vernisáž: Sladká romantika první republiky – Historické cukrárny

Čt 23. 2.

Stará radnice

Tomáš Vrána

Tomáš Vrána

Čt 23. 2.

Koncertní sál

Vernisáž: Miloslav Moucha – Dílo

Vernisáž: Miloslav Moucha – Dílo

Čt 9. 3.

Synagoga

Vernisáž: Retrogaming

Vernisáž: Retrogaming

So 18. 3.

Stará radnice

Alinde Quintet

Alinde Quintet

21. 4.

Koncertní sál

Vernisáž: Eva Prokopcová – Dílo

Vernisáž: Eva Prokopcová – Dílo

Čt 27. 4.

Synagoga

K. J. Erben – Básník mytologie s Janem Přeučilem

K. J. Erben – Básník mytologie s Janem Přeučilem

St 17. 5.

Koncertní sál

Vernisáž: Vojtech Kolenčík – Dílo

Vernisáž: Vojtech Kolenčík – Dílo

Čt 15. 6.

Synagoga

Vernisáž: Síla větru a tlak vody

Vernisáž: Síla větru a tlak vody

Čt 6. 7.

Stará radnice

Vernisáž: Jan Chaloupek – Dílo

Vernisáž: Jan Chaloupek – Dílo

Čt 3. 8.

Synagoga

Vernisáž: Hana Hamplová – Dílo

Vernisáž: Hana Hamplová – Dílo

Čt 21. 9.

Synagoga

sdílet sdílet sdílet