top akce

Sto let uměleckého vzdělávání

Sto let uměleckého vzdělávání

15. 2.
21. 4.

Stará radnice

Vít Mišaga: Město Hranice ve víru třicetileté války

Vít Mišaga: Město Hranice ve víru třicetileté války

St 28. 2.

Městská knihovna Hranice

Kinokavárna: Krvavý Johann

Kinokavárna: Krvavý Johann

Čt 29. 2.

Zámecký klub

Nemáš pravdu drahá/ý

Nemáš pravdu drahá/ý

1. 3.

Zámecký klub

Taneční zábava se skupinou Last Minute

Taneční zábava se skupinou Last Minute

So 2. 3.

Zámecký klub

Robert Bazika: Jordan Trail

Robert Bazika: Jordan Trail

Po 4. 3.

Zámecký klub

Výroba kraslic v Muzeu

Výroba kraslic v Muzeu

St 6. 3.

Stará radnice

Aby Bylo Yasno

Aby Bylo Yasno

8. 3.

Zámecký klub

Honza málem králem

Honza málem králem

Ne 10. 3.

Koncertní sál

Duo Beautiful Strings

Duo Beautiful Strings

Po 11. 3.

Koncertní sál

Malování kraslic v Muzeu

Malování kraslic v Muzeu

St 13. 3.

Stará radnice

Hranice poznání

Hranice poznání

14. 3.
11. 8.

Stará radnice

Vernisáž: Hranice poznání

Vernisáž: Hranice poznání

Čt 14. 3.

Stará radnice

David Vysloužil & Acoustic Irish

David Vysloužil & Acoustic Irish

15. 3.

Zámecký klub

Nirvana tribute & Green Day Bros

Nirvana tribute & Green Day Bros

So 16. 3.

Zámecký klub

Elán Revival

Elán Revival

22. 3.

Zámecký klub

Vítání jara a Velikonoční farmářské trhy

Vítání jara a Velikonoční farmářské trhy

So 23. 3.

Masarykovo náměstí

Kinokavárna: Matka v trapu

Kinokavárna: Matka v trapu

Čt 28. 3.

Zámecký klub

Omán – už jen létající koberec

Omán – už jen létající koberec

St 3. 4.

Zámecký klub

Joe Cocker Forever

Joe Cocker Forever

5. 4.

Zámecký klub

Ukliďme Hranice 2024

Ukliďme Hranice 2024

So 6. 4.

Zámecká zahrada

Bastard

Bastard

So 6. 4.

Zámecký klub

Jiří Pazour: Géniové světové hudby v klavírních proměnách

Jiří Pazour: Géniové světové hudby v klavírních proměnách

St 17. 4.

Koncertní sál

Expediční kamera 2024

Expediční kamera 2024

Čt 18. 4.

Zámecký klub

Na Stojáka Live

Na Stojáka Live

19. 4.

Zámecký klub

Kinokavárna: Gump – Jsme dvojka

Kinokavárna: Gump – Jsme dvojka

Čt 25. 4.

Zámecký klub

Zájezdové představení: Janáčkova filharmonie Ostrava

Zájezdové představení: Janáčkova filharmonie Ostrava

26. 4.

Beskydské divadlo

Laco Deczi & Celula New York

Laco Deczi & Celula New York

Ne 28. 4.

Zámecký klub

Zájezdové představení: Dvě vdovy

Zájezdové představení: Dvě vdovy

Út 7. 5.

Divadlo Antonína Dvořáka

Tereza Mátlová & Daniel Hůlka

Tereza Mátlová & Daniel Hůlka

17. 5.

Koncertní sál

Hranická muzejní noc 2024

Hranická muzejní noc 2024

14. 6.

Stará radnice, synagoga, Galerie severní křídlo zámku

Dny evropského dědictví 2024

Dny evropského dědictví 2024

So 14. 9.

Muzeum na Staré radnici, Galerie Synagoga, Muzeum na zámku,

sdílet sdílet sdílet