VYPRODÁNO – Prodaná nevěsta – zájezd

VYPRODÁNO

 

Nejpopulárnější česká národní opera a jedna z nejlepších komických oper světového repertoáru se po tříleté odmlce vrací na jeviště Divadla Antonína Dvořáka. Zájezd na Představení prodaná nevěsta se uskuteční v pátek 2. února 2024. Cena vstupenky včetně dopravy je 450Kč.  Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru na zámku nebo online.

 

Ve své druhé spolupráci se Bedřich Smetana s Karlem Sabinou rozhodli pro zpracování námětu z vesnického prostředí. Tvůrčí proces směřující k definitivní podobě opery nebyl jednoduchý, avšak na jeho konci stálo dílo honosící se geniální hudbou, brilantní charakteristikou postav a v neposlední řadě oslnivou komediálností.

 

Pokyny k odjezdu:

Odjezd bude v pátek 2. února, začátek divadla v 18:30 hodin v Divadle Antonína Dvořáka v Ostravě

Autobus zastaví 17:12 na zastávce naproti nemocnici, dále se přesune na zastávku u hotelu Cementář. Autobus odjíždí v 17:15 od hotelu Cementář do Ostravy.

Délka představení: 3 hodiny a 20 minut (včetně dvou přestávek).

Vstupenku na představení dostanete v autobuse nebo přímo na místě.

 

Program představení:

  • první jednání
  • přestávka
  • druhé jednání
  • přestávka
  • třetí jednání

Další podobné události

Štěstí

Štěstí

So 17. 5.

Divadlo Stará střelnice

Máj

Máj

So 19. 7.

Letní kino

Tak to jsme ještě neviděli, Marie

Tak to jsme ještě neviděli, Marie

Čt 25. 9.

Divadlo Stará střelnice

Fichtl

Fichtl

Út 7. 10.

Divadlo Stará střelnice

Svatební cesta do Jiljí

Svatební cesta do Jiljí

Ne 19. 10.

Divadlo Stará střelnice

sdílet sdílet sdílet