Scény z manželského života

Divadelní představení podle scénáře švédského režiséra Ingmara Bergmana se odehraje v úterý 10. října v 19:00 hodin v divadle Stará střelnice. V hlavních rolích se představí herci Michal Dlouhý a Michaela Badinková. Vstupenky v předprodeji lze zakoupit v restauraci Stará střelnice, v knihkupectví Ezop, nebo on-line na stránkách ticketstream. Cena vstupenky je 650 Kč.

Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár se skvělou minulostí a nadějnou budoucností. Pod tímto povrchem však číhají problémy, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Rozpad manželství znamená vzdalování se a opětovné bouřlivé setkávání, nedokážou žít spolu ani bez sebe, tajně se schází jako milenci.

Jeden z nejúpřímnějších milostných příběhů v dějinách umělecké tvorby předvádí všechny polohy milostného vztahu, od okouzlení až po brutální rvačku. Vyjadřuje však také naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem a jeden pro druhého se nikdy nemohou stát cizinci.

 

Další podobné události

Panenka

Panenka

So 15. 4.

Sokolovna Hranice

Rukojmí bez rizika

Rukojmí bez rizika

St 19. 4.

Divadlo Stará střelnice

Závěrečná akademie ZUŠ Hranice

Závěrečná akademie ZUŠ Hranice

23. 6.

Sokolovna Hranice

sdílet sdílet sdílet