Podzimní farmářské trhy

Farmářské dobroty a spoustu dalšího zboží nabídnou Podzimní farmářské trhy, které se budou konat na Masarykově náměstí v Hranicích v sobotu 15. října od 9 do 17 hodin.

Skvělý program

V průběhu farmářských trhů zazní hudba. Trhy odstartuje v 9 hodin kapela Michal Tučný Revival Band. Tato kapela z Frýdku-Místku hraje skladby nezapomenutelné legendy české country Michala Tučného a v repertoáru nechybí skladby jako Báječná ženská, Poslední kovboj, Prodavač, Tam u nebeských bran a další. Country bude na náměstí znít až do 11 hodin.

Ve 13 hodin to rozpálí ostřílená brněnská formace – kapela Golden Delicious Band. Nabídne vkusný a kvalitní multižánrový repertoár. Patří k nejoriginálnějším a současně nejvšestrannějším českým kapelám, která dokáže z notoricky známých hitovek udělat nové. Zpěvák skupiny – herec Tomáš David byl nominován na cenu Thálie  za výkon v muzikálu, takže je na co se těšit.

Od 16 do 17 hodin bude hrát písničkář Jan Šuška z Frýdku-Místku, který vydal již dvě alba. Hrát bude folk nefolk s akustickou kytarou, ukulele a harmonikou.

Zájemci o prodej

Máte-li i vy zájem nabídnout své výrobky či výpěstky, můžete nás ještě kontaktovat, a to prostřednictvím formuláře pro zájemce o prodej na Podzimních farmářských trzích, který najdete na www.mkz-hranice.cz na stránce dole v aktualitách. Případně můžete napsat na e-mail ucetni@mkz-hranice.cz nebo zavolat na telefonní číslo  775 854 523.

Doprovodný program:

9:00–11:00  kapela Michal Tučný Revival Band

13:00–16:00  kapela Golden Delicious Band

16:00–17:00  písničkář Jan Šuška

A co bude na trhu k zakoupení? 

Těšit se můžete například na trdelníky, minikoblížky, dřevěné věci od řezbáře, regionální potraviny, náramky a minerály, kožené zboží, keramika, výrobky z pedigu, sušené ovoce, medovina, ručně vyráběné dekorace nebo drátované výrobky. Ženy a dívky se pak mohou nechat zkrášlit zaplétanými copánky. Svůj stánek bude mít i Helena Vybíralová se svými kuchařkami „Helenčino pečení“.

 

Další podobné události

Auto-moto-veterán burza

Auto-moto-veterán burza

So 24. 9.

Letiště

Cyklobus TJ Sokol Ústí

Cyklobus TJ Sokol Ústí

So 24. 9.

odjezdy

Vlaštovkiáda

Vlaštovkiáda

So 24. 9.

Zahrada Kunzovy vily Hranice

Zábavná stezka – Poznej Hranice na starých fotografiích

Zábavná stezka – Poznej Hranice na starých fotografiích

24. 9.
2. 10.

Sady Čs. legií

110. výročí otevření školní budovy ZŠ Drahotuše

110. výročí otevření školní budovy ZŠ Drahotuše

So 24. 9.

ZŠ Drahotuše

Loděnické dýňobraní

Loděnické dýňobraní

So 24. 9.

Loděnice Hranice

Podzimní vycházka

Podzimní vycházka

St 28. 9.

golfové hřiště Radíkov

Zastavit čas

Zastavit čas

30. 9.

Zámecký klub

sdílet sdílet sdílet