ZRUŠENO: Mosley – 102. výročí vzniku ČSR

PROMÍTÁNÍ ZRUŠENO.

Promítání rodinného animovaného filmu Mosley se bude konat ve středu 28. října od 19:15 hodin v letním kině v Hranicích, při příležitosti oslav 102. výročí státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu. Vstup je zdarma. Prodej občerstvení bude zajištěn.

Akce se koná v rámci Tradičního lampionového průvodu. Sraz účastníků lampionového průvodu bude v 17:30 v prostoru před Zámeckým hotelem, poté se v 18:00 hodin průvod přesune pod vedením Velkého dechového orchestru ZUŠ Hranice, tentokrát na Školní náměstí k nově instalované soše T. G. Masaryka. Tam proběhne kladení věnců, projevy hostů a zazní státní hymna.  Odtud se průvod vydá Farní ulicí do letního kina, kde kolem 19:00 hodiny začne ohňová show a po ní v 19:15 promítání animovaného rodinného filmu Mosley.

Animovaný film Mosley nadchne děti i rodiče. Hlavní hrdina animovaného snímku Mosley se jmenuje právě Mosley a jeho rodina stejně jako ostatní kozloni slouží lidem. Nikoho ale nezajímá, že kozloni jsou inteligentní bytosti, které mluví a používají jazyk jako lidé. Mosley tvrdě pracuje celé dny na farmě, kterou ovládá výbušný farmář Simon. Když se jednoho dne Mosley vrátí po práci do své stáje, přijde jeho syn Rue s tím, že v lesích našel něco úžasného. Společně objeví starodávnou jeskyni s malbami bytostí velice podobných kozloňům – chodí ale vzpřímeně a mají ruce. Mosley se rozhodne uprchnout z farmy a vydat se najít bájné Přímáky. Jen ti mu mohou pomoct osvobodit všechny kozloně, včetně jeho rodiny. Zlý farmář však za ním posílá svého lovce… Přesto, že se jedná o snímek určený dětem, zabývá se i tématy, která osloví jejich rodiče. Přijďte, budete mile překvapení.

Animovaný
Nový Zéland / Čína, 2019
97 min

Změna programu vyhrazena. V případě velmi nepříznivého počasí se ohňová show a projekce filmu neuskuteční.

 

Další podobné události

sdílet sdílet sdílet