Mlčeti zlato

Gaspard a Clémence jsou ještě relativně mladí senioři s velmi slušným důchodem. Žijí v krásném bytě, a až na občasné drobné půtky, které jsou jen výrazem jejich temperamentu, je všechno, jak má být. Jejich syn Lucas se oženil s krásnou Manon a mají spolu malého syna Roberta, kterého rodiče čas od času hlídají. To vše až do dne, kdy před rodiči dojde mezi Lucasem a Manon k prudké hádce. Manon má totiž milence a odjíždí s ním na dovolenou.

Když oba mladí odejdou, dojde mezi manželskými partnery k debatě na téma co s nimi dál. Má se Lucas rozvést? Gaspard je pro, Clémence proti. Netrvá to dlouho, názory se vyměňují stále rychleji, až dojde k jisté verbální nešikovnosti a na světlo vyplouvají dlouho pečlivě zasunutá tajemství. Šok, úžas, ohromení…..

Určitým věcem je vždy moudré se vyhnout. Ne každá pravda je hezká a může ublížit.Tak proč s ní chodit ven.

„Hra Mlčeti zlato byla krásná, už když jsme si ji poprvé přečetli. A to obsazení je opravdu půvabné. Máme dvě úžasné alternované snachy, dva úžasné syny, s Honzou Čenským se máme moc rádi… Co více si přát,““ svěřuje se Dana Morávková. Její herecký manžel zas vyzdvihuje komediální prvky a potvrzuje, že se publikum bude opravdu bavit. „“Dnes už není mnoho důvodů, proč by se lidé mohli zasmát,““ dodává k tomu trochu vážněji představitel Gasparda.

Další podobné události

O Sněhurce a sedmi trpaslících

O Sněhurce a sedmi trpaslících

So 29. 10.

Zámecký klub

Kaktusový květ

Kaktusový květ

St 7. 12.

Divadlo Stará střelnice

Novoroční akademie ZUŠ Hranice

Novoroční akademie ZUŠ Hranice

20. 1.

Sokolovna Hranice

Závěrečná akademie ZUŠ Hranice

Závěrečná akademie ZUŠ Hranice

23. 6.

Sokolovna Hranice

sdílet sdílet sdílet