Marpo & TroubleGang

Český rapper a kapela TroubleGang.

KdyPátek 24. 4. 2020

Začátek19:00

KdeDivadlo Stará střelnice

Vstupnébude upřesněno

KategorieHudba

Marpo & TroubleGang

Marpo a skupina TroubleGang společně vystoupí v pátek 24. dubna od 19:00 hodin v Divadle Stará střelnice v Hranicích. Cena vstupného bude upřesněna.

Program:

  • 19:00 – vstup
  • 20:00 – focení a autogramiáda
  • 20:30 – Party Boi – Dj
  • 21:00 – Marpo a TroubleGang

Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, patří k nejvýraznějším rapperům na česko-slovenské hudební scéně. Jeho otec, Otakar Petřina st., byl známý český skladatel a kytarista, a tak není divu, že se Marpo věnoval hudbě odmala. Svoji první bicí soupravu dostal, když mu byly 3 roky.S rapováním Marpo začal ve 13 letech a od té doby vydal 8 studiových alb. To nejnovější, s názvem DVA, vyšlo v listopadu 2019 pod hlavičkou vydavatelství Universal.

V roce 2012 založil kapelu TroubleGang, se kterou se mu podařilo vytvořit několik rekordů na česko-slovenské hip-hopové scéně. Během roku 2016 vyprodali dvě haly – Malou sportovní a Forum Karlín. V květnu 2018 pokořili další vysněnou metu a vyprodali o2 arenu. Na podzim 2018, nehledě na svůj mladý věk, vydal vlastní biografii Otakar III., která patřila k nejprodávanějším biografiím v ČR. Knihu napsal a nafotil známý fotograf Tomáš Beran, který byl Marpovi v patách po dobu jednoho roku. Vznikla tak rozsáhla 312 stránková publikace, dokumentující rapperův život od samého začátku. Když se začtete do osobního příběhu známého hudebníka a bojovníka, pochopíte, že Marpo opravdu má co říct a čím inspirovat nejen své skalní fanoušky.

V prosinci 2018 se Marpo opět vrátil do o2 areny, ale tentokrát ne jako hudebník, ale sportovec. Jakožto bývalý profesionální závodník v thajském boxu zvítězil v napjatě očekávaném boxerském utkání s rapperem Rytmusem. Tento souboj se bezpochyby stal tuzemskou událostí roku v bojových sportech. Nutné je také zmínit Marpovu unikátní fanouškovskou základnu. Ti pravidelně pořádají pochody před koncertem. V roce 2018, před koncertem v o2 areně, dokonce překonali vlastní rekord a vytvořili největší fanouškovský pochod v ČR, kterého se zúčastnilo přes 4000 lidí. V roce 2019 vydal Marpo a kapela Troublegang nové abum u Universal Music, odjeli s ním na podzim úspěšné turné po kulturních domech.

Tento rok se Marpo a TroubleGang chystají v dubnu na několik koncertů po klubech, v červnu velký koncert v Sinobo Stadium Praha a léto stráví na festivalech po ČR.

 

Další podobné události

KISS Czech Company & Hairy Groupies

KISS Czech Company & Hairy Groupies

28. 2.

Zámecký klub

David Koller Acoustic

David Koller Acoustic

Čt 5. 3.

Divadlo Stará střelnice

Rap Night vol. 3

Rap Night vol. 3

6. 3.

City Club Hranice

Ensemble Frizzante & Valérie Zawadská

Ensemble Frizzante & Valérie Zawadská

Po 9. 3.

Koncertní sál

Jarní koncert

Jarní koncert

Čt 12. 3.

Koncertní sál

Hradišťan a Jiří Pavlica

Hradišťan a Jiří Pavlica

13. 3.

Sokolovna Hranice

Forrest Jump & GATE Crasher & host Doktor Doll

Forrest Jump & GATE Crasher & host Doktor Doll

13. 3.

Zámecký klub

Metastavy a Neřvi mi do ucha

Metastavy a Neřvi mi do ucha

13. 3.

Karnola

sdílet sdílet sdílet