NÁHRADNÍ TERMÍN – Marpo & TroubleGang

Marpo a skupina TroubleGang společně vystoupí v pátek 16. října od 19:00 hodin v Divadle Stará střelnice v Hranicích. Cena vstupného je 390 Kč v předprodeji.

Program:

  • 19:00 – vstup
  • 20:00 – focení a autogramiáda
  • 20:30 – Party Boi – Dj
  • 21:00 – Marpo a TroubleGang

Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, patří k nejvýraznějším rapperům na česko-slovenské hudební scéně. Jeho otec, Otakar Petřina st., byl známý český skladatel a kytarista, a tak není divu, že se Marpo věnoval hudbě odmala. Svoji první bicí soupravu dostal, když mu byly 3 roky.S rapováním Marpo začal ve 13 letech a od té doby vydal 8 studiových alb. To nejnovější, s názvem DVA, vyšlo v listopadu 2019 pod hlavičkou vydavatelství Universal.

V roce 2012 založil kapelu TroubleGang, se kterou se mu podařilo vytvořit několik rekordů na česko-slovenské hip-hopové scéně. Během roku 2016 vyprodali dvě haly – Malou sportovní a Forum Karlín. V květnu 2018 pokořili další vysněnou metu a vyprodali o2 arenu. Na podzim 2018, nehledě na svůj mladý věk, vydal vlastní biografii Otakar III., která patřila k nejprodávanějším biografiím v ČR. Knihu napsal a nafotil známý fotograf Tomáš Beran, který byl Marpovi v patách po dobu jednoho roku. Vznikla tak rozsáhla 312 stránková publikace, dokumentující rapperův život od samého začátku. Když se začtete do osobního příběhu známého hudebníka a bojovníka, pochopíte, že Marpo opravdu má co říct a čím inspirovat nejen své skalní fanoušky.

V prosinci 2018 se Marpo opět vrátil do o2 areny, ale tentokrát ne jako hudebník, ale sportovec. Jakožto bývalý profesionální závodník v thajském boxu zvítězil v napjatě očekávaném boxerském utkání s rapperem Rytmusem. Tento souboj se bezpochyby stal tuzemskou událostí roku v bojových sportech. Nutné je také zmínit Marpovu unikátní fanouškovskou základnu. Ti pravidelně pořádají pochody před koncertem. V roce 2018, před koncertem v o2 areně, dokonce překonali vlastní rekord a vytvořili největší fanouškovský pochod v ČR, kterého se zúčastnilo přes 4000 lidí. V roce 2019 vydal Marpo a kapela Troublegang nové abum u Universal Music, odjeli s ním na podzim úspěšné turné po kulturních domech.

 

 

Další podobné události

Ostrava Brass Quintet

Ostrava Brass Quintet

Čt 24. 9.

Koncertní sál

Yo Soy Indigo

Yo Soy Indigo

2. 10.

Zámecký klub

REK, Fastr a Tilikum

REK, Fastr a Tilikum

So 3. 10.

Karnola

Harfový koncert Kataríny Ševčíkové

Harfový koncert Kataríny Ševčíkové

Po 5. 10.

Koncertní sál

Podzimní koncert Dáši Čočkové

Podzimní koncert Dáši Čočkové

St 7. 10.

Galerie M+M

Tomáš Kočko & Orchestr

Tomáš Kočko & Orchestr

9. 10.

Klub Olympia Hranice

Setkání s Ladislavem Heryánem

Setkání s Ladislavem Heryánem

Po 12. 10.

Husův sbor

Jan Ostrý & Silvie Ježková

Jan Ostrý & Silvie Ježková

Čt 15. 10.

Koncertní sál

sdílet sdílet sdílet