Kde ženy vládnou

Přijďte zjistit, jakým místům vládnou ženy v pátek 13. listopadu v 18 hodin do Zámeckého klubu. Cena v předprodeji 80 Kč, na místě 100 Kč. Prodej vstupenek v předprodeji v TIC Hranice nebo online na www.kultura-hranice.cz. Prodej na místě hodinu před přednáškou na pokladně v Zámeckém klubu. Po přednášce si bude možné zakoupit knihu Kde ženy vládnou.

Vydejte se na výpravu k mexickým Zapotékům, muslimským Minangkabaům, čínským Mosuům a indickým Khásíům – kmenům, u nichž i pravidla lásky diktují ženy.

V těchto společnostech totiž řídí svět ženy! Muži oceňují jejich intelekt a nechávají veškeré rozhodování na nich. Ženy hrají hlavní roli nejen v rodině a v byznysu, ale i ve vztazích a v sexu. A když se to pánům nelíbí? Nezbývá jim než bojovat za rovnoprávnost!

Kateřina Karásková maluje, píše, cestuje a neustále objevuje. Inspirují ji domorodé kultury, silné ženy i problémy rozvojového světa.  Vystudovala práva, pracovala pro řadu humanitárních organizací a ve volnu zkoumala matriarchální společnosti. Společně s přítelem Simonem Birdem napsali a bohatě sami ilustrovali knihu Kde ženy vládnou. Více o jejích projektech na: www.katerinakaraskova.cz

Další podobné události

Sama pěšky z Mexika do Kanady

Sama pěšky z Mexika do Kanady

St 18. 11.

Zámecký klub

sdílet sdílet sdílet