Ensemble Frizzante & Valérie Zawadská

Náhradní termín zrušeného koncertu, který se měl konat 2. prosince 2019 je stanoven na pondělí 9. března od 18:00 hodin v Koncertním sále v Hranicích. Vokální kvintet Ensemble Frizzante vznikl v roce 2015 jako soubor profesionálních zpěváků z předních brněnských sborů a má za cíl objevovat zapomenuté skladby a nevšední propojení lidského hlasu s hudebními nástroji.

Účinkující:

Eva Daňhelová – soprán, Veronika Slavíčková – alt, mezzosoprán, Petr Pytlík –  tenor, kontraalt, Antonín Libicher – tenor, Martin Kotulan – bas, Valérie Zawadská – recitace.

Eva Daňhelová

Od roku 1999 spolupracovala s Českým filharmonickým sborem Brno, kde působila jako sólistka sboru. Od roku 2014 je členkou sboru opery Národního divadla Brno.

Veronika Slavíčková

Od roku byla 1998 členkou brněnského smíšeného sboru Ars Brunensis Chorus, v roce 2007 se stala členkou Českého filharmonického sboru Brno a působí zde dodnes.

Petr Pytlík

Od roku 2002 působil v mužském souboru Gentlemen Singers, dále v kapele The Happy Hour, v operním souboru Opera Diversa a v Českém filharmonickém sboru Brno. V současnosti je členem tenorové skupiny sboru opery Národního divadla v Brně.

Antonín Libicher

Od roku 2000 působil ve sboru Gaudeamus, v současné době působí v tenorové skupině Českého filharmonického sboru Brno pod vedením Petra Fialy.

Martin Kotulan

Je od roku 1995 členem sboru opery Národního divadla Brno. Se zpěvem začal v Českém filharmonickém sboru Brno, byl členem Brněnského akademického sboru, v letech 1997 až 2013 byl uměleckým vedoucím vokálního souboru Da Capo Ensemble.

Valérie Zawadská

Je česká herečka a jedna z nejznámějších českých dabérek – v této kategorii je šestinásobnou vítězkou ankety TýTý. Její nezaměnitelný hlas se uplatňuje nejen v dabingu, ale také na divadelních prknech, v rozhlase, televizi a filmu. Hrála v několika celovečerních filmech a mnoha televizních inscenacích a seriálech.

 

Další podobné události

Rock in Hranice 2020

Rock in Hranice 2020

So 11. 7.

Letní kino

November 2nd

November 2nd

Ne 12. 7.

Zámecká zahrada, Hranice

Dolls in The Factory

Dolls in The Factory

Út 14. 7.

Zámecká zahrada, Hranice

X-tet

X-tet

Ne 19. 7.

Zámecká zahrada, Hranice

Světlo

Světlo

Út 21. 7.

Zámecká zahrada, Hranice

Kabát Tribute

Kabát Tribute

Ne 26. 7.

Zámecká zahrada, Hranice

LiThr na Loděnici

LiThr na Loděnici

So 15. 8.

Loděnice Hranice

MIG 21: Open Air Hranice

MIG 21: Open Air Hranice

Čt 20. 8.

Divadlo Stará střelnice

sdílet sdílet sdílet