Ensemble Frizzante & Valérie Zawadská

Náhradní termín zrušeného koncertu, který se měl konat 2. prosince 2019 je stanoven na pondělí 9. března od 18:00 hodin v Koncertním sále v Hranicích. Vokální kvintet Ensemble Frizzante vznikl v roce 2015 jako soubor profesionálních zpěváků z předních brněnských sborů a má za cíl objevovat zapomenuté skladby a nevšední propojení lidského hlasu s hudebními nástroji.

Účinkující:

Eva Daňhelová – soprán, Veronika Slavíčková – alt, mezzosoprán, Petr Pytlík –  tenor, kontraalt, Antonín Libicher – tenor, Martin Kotulan – bas, Valérie Zawadská – recitace.

Eva Daňhelová

Od roku 1999 spolupracovala s Českým filharmonickým sborem Brno, kde působila jako sólistka sboru. Od roku 2014 je členkou sboru opery Národního divadla Brno.

Veronika Slavíčková

Od roku byla 1998 členkou brněnského smíšeného sboru Ars Brunensis Chorus, v roce 2007 se stala členkou Českého filharmonického sboru Brno a působí zde dodnes.

Petr Pytlík

Od roku 2002 působil v mužském souboru Gentlemen Singers, dále v kapele The Happy Hour, v operním souboru Opera Diversa a v Českém filharmonickém sboru Brno. V současnosti je členem tenorové skupiny sboru opery Národního divadla v Brně.

Antonín Libicher

Od roku 2000 působil ve sboru Gaudeamus, v současné době působí v tenorové skupině Českého filharmonického sboru Brno pod vedením Petra Fialy.

Martin Kotulan

Je od roku 1995 členem sboru opery Národního divadla Brno. Se zpěvem začal v Českém filharmonickém sboru Brno, byl členem Brněnského akademického sboru, v letech 1997 až 2013 byl uměleckým vedoucím vokálního souboru Da Capo Ensemble.

Valérie Zawadská

Je česká herečka a jedna z nejznámějších českých dabérek – v této kategorii je šestinásobnou vítězkou ankety TýTý. Její nezaměnitelný hlas se uplatňuje nejen v dabingu, ale také na divadelních prknech, v rozhlase, televizi a filmu. Hrála v několika celovečerních filmech a mnoha televizních inscenacích a seriálech.

 

Další podobné události

KISS Czech Company & Hairy Groupies

KISS Czech Company & Hairy Groupies

28. 2.

Zámecký klub

David Koller Acoustic

David Koller Acoustic

Čt 5. 3.

Divadlo Stará střelnice

Rap Night vol. 3

Rap Night vol. 3

6. 3.

City Club Hranice

Jarní koncert

Jarní koncert

Čt 12. 3.

Koncertní sál

Hradišťan a Jiří Pavlica

Hradišťan a Jiří Pavlica

13. 3.

Sokolovna Hranice

Forrest Jump & GATE Crasher & host Doktor Doll

Forrest Jump & GATE Crasher & host Doktor Doll

13. 3.

Zámecký klub

Metastavy a Neřvi mi do ucha

Metastavy a Neřvi mi do ucha

13. 3.

Karnola

Monkey Business Tour 2020

Monkey Business Tour 2020

So 21. 3.

Divadlo Stará střelnice

sdílet sdílet sdílet