KONCERT ZRUŠEN: Doctor Victor + hosté

Koncert rockového tria Doctor Victor a  jeho hostů se uskuteční v sobotu 31. října ve 20:00 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích. Vstupné v předprodeji je 150 Kč, na místě potom 200 Kč. Prodej vstupenek je v Turistickém informačním centru na zámku nebo online na www.kultura-hranice.cz.

Žádné efekty, žádné kytarové krabičky. To jsou Doctor Victor! Kapela, která vznikla v roce 2012, vydala své první album Prescription v roce 2016. V roce 2016 si pražskou rockovou kapelu Doctor Victor vybrala za předkapelu australská skupina AC/DC pro svůj pražský koncert. Roku 2017 kapela nahrávala ve skotském Dunfermline sólové album pro zpěváka Dana McCaffertyho, známého především z kapely Nazareth.

V roce 2018 vydala singl StandUP, který se dostal do TOP 6 Eurovize 2018 v  České republice. Píseň StandUP vysílá 50 radiostanic v Itálii a objevuje se v populární mobilní aplikaci Musical.ly, USA. Jejich show si získala pozornost a  uznání od hudebních osobností, jako jsou například Tony Platt – zvukař AC/DC, Iron Maiden, Neil Fairclough, baskytarista z Queen & Adam Lambert. „Cool kapela… Zbožňuju je!… Příchuť Jimiho Hendrixe, The Beatles a  Led Zeppelin… Jsou úžasní!!“ napsala o Doctor Victor Ida Nielsen, baskytaristka PRINCE, pro hudba.sk.

V roce 2019 kapela vyráží na turné po legendárních klubech v Los Angeles, Whisky A Go-Go. Vystupuje také na prestižním hudebním veletrhu NAMM Show v Kalifornii a připojuje se jako host k  turné superkapely The Dead Daisies a Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whiteasnake,- Ted Nugent). Skladba Can’t Stop Rock’n’Roll vyhrála v rockové kategorii mezinárodní skladatelské soutěže Johna Lennona v New Yorku.

 

NÁHRADNÍ TERMÍN

Koncert proběhne v pátek 19. března 2021 ve 20:00 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích.

 

Další podobné události

Bennewitzovo quarteto

Bennewitzovo quarteto

Čt 7. 1.

Koncertní sál

Trio Bohémo

Trio Bohémo

Po 18. 1.

Koncertní sál

Smetanovo trio

Smetanovo trio

Čt 11. 2.

Koncertní sál

NÁHRADNÍ TERMÍN: Doctor Victor + hosté

NÁHRADNÍ TERMÍN: Doctor Victor + hosté

19. 3.

Zámecký klub

Citron: Supi se slétají – Tour 2020

Citron: Supi se slétají – Tour 2020

26. 3.

Sokolovna Hranice

Sandová, Chopin a ti druzí

Sandová, Chopin a ti druzí

St 21. 4.

Koncertní sál

Americké jaro

Americké jaro

Po 24. 5.

Koncertní sál

sdílet sdílet sdílet