ZRUŠENO: Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou

Kvůli nemoci zrušeno.

 

 

Na pozvání městské knihovny přijede do Hranic česká spisovatelka a scenáristka Petra Dvořáková. Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou se bude konat ve středu 19. října od 18 hodin v Zámeckém klubu.

Vstupné 70 Kč je možno zakoupit v předprodeji TIC na Pernštejnském náměstí nebo v den konání akce na místě.

Již za svou první knihu „Proměněné sny“ získala v roce 2007 cenu Magnesia litera v oblasti publicistika. Její druhá kniha „Já jsem hlad“ byla již beletristická a věnovala se zde zápasu s anorexií a skrze toto téma ženské duši. Její knihy se těší neobyčejnému zájmu čtenářů: Dědina: pole, závist, chtíč a otčina, Sítě, Chirurg, Vrány. Publikuje povídky v různých drobných antologiích věnovaných současné české literatuře. Kromě toho je také autorkou knih pro děti „Julie mezi slovy“, „Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu“ nebo „Každý má svou lajnu“. Za knihu „Julie mezi slovy“ získala ocenění Zlatá stuha a Cenu učitelů za přínos k rozvoji dětského čtenářství.

Kromě toho také spolupracuje s Českým rozhlasem, pro který vytvořila sérii povídek. V prvních říjnových dnech má vyjít její nový román „Zahrada“ v nakladatelství Host. Součástí besedního večera s touto výbornou a oblíbenou spisovatelkou bude také autogramiáda. Můžete si přinést její starší knihy k podpisu a na místě bude i možnost zakoupení zmiňované nové knihy.

Další podobné události

Co nám brání v úspěchu

Co nám brání v úspěchu

Čt 8. 6.

Hotel Centrum

sdílet sdílet sdílet