Benátky pod sněhem

Divadelní představení Benátky pod sněhem se uskuteční ve čtvrtek 29. února v 19:00 hodin v Divadle Stará Střelnice. Cena vstupenek je od 550 Kč do 590 Kč. Vstupenky je možné zakoupit pouze online zde.

 

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků.

Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem.

Společné setkání může ale všechno převrátit.

Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím.

Gilles Dyrek je znám jako tvůrce moderních komedií. Je oblíbený pro svou nadsázku a vtip. „Benátky“ vypráví příběh jedné „večeře s přáteli“, která konfrontuje dva mladé páry s opravdovostí a falší jejich lásky. Gilles Dyrek se satirickým úsměvem přitom odhaluje i naivitu některých z nás nad řešením problémů okolního světa.

 

„Benátky pod sněhem“ se s velkými úspěchy hrají od svého vzniku v roce 2003 nejen po celé Francii, ale i v zahraničí např. v Německu, Rumunsku, Polsku, Velké Británii nebo Kanadě. Její inscenace posbíraly už mnoho ocenění, například v rodné Francii byly vyhlášeny „hrou roku“. Pod originálním názvem „Venise sous la neige“ byla v roce 2016 natočena úspěšná filmová komedie.

 

Postavy a obsazení:

Patricie: Veronika Arichteva
Christophe: Mira Nosek
Nathalie: Lucie Štěpánková
Jean-Luc: Filip Cíl

 

(lb)

Další podobné události

Novoroční akademie ZUŠ Hranice

Novoroční akademie ZUŠ Hranice

19. 1.

Sokolovna Hranice

Ať žije Bouchon!

Ať žije Bouchon!

So 27. 1.

Kino Zbrašov

Dámy vpřed!

Dámy vpřed!

St 31. 1.

Divadlo Stará střelnice

VYPRODÁNO – Prodaná nevěsta – zájezd

VYPRODÁNO – Prodaná nevěsta – zájezd

2. 2.

Divadlo Antonína Dvořáka

Nezbedná čarodějka

Nezbedná čarodějka

So 24. 2.

Koncertní sál

Penzion Ponorka

Penzion Ponorka

St 13. 3.

Divadlo Stará střelnice

Zk*rvení havlisti

Zk*rvení havlisti

Út 23. 4.

Divadlo Stará střelnice

sdílet sdílet sdílet