top akce

Sukot – židovský svátek stánků

Sukot – židovský svátek stánků

Ne 23. 9.

Synagoga

Gabriela Jílková a Tamás Bácsi

Gabriela Jílková a Tamás Bácsi

Po 24. 9.

Koncertní sál

Čestný pochod čety vojáků

Čestný pochod čety vojáků

28. 9.

Zámek

Kvarteto Apollon & Silvie Hessová

Kvarteto Apollon & Silvie Hessová

St 3. 10.

Koncertní sál

Otevření knihovny veřejnosti

Otevření knihovny veřejnosti

Čt 4. 10.

Městská knihovna Hranice

Vernisáž: Jiří Lindovský – „ ……. “.

Vernisáž: Jiří Lindovský – „ ……. “.

Čt 4. 10.

Synagoga

Jaroslav Wykrent

Jaroslav Wykrent

Čt 4. 10.

Zámecký klub

Hra´n´ice + Zostra

Hra´n´ice + Zostra

5. 10.

Zámecký klub

Čert a Káča

Čert a Káča

So 6. 10.

Koncertní sál

Na stojáka

Na stojáka

St 10. 10.

Zámecký klub

Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl / Něžná noc

Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl / Něžná noc

12. 10.

Zámecký klub

Koncert židovské hudby

Koncert židovské hudby

Út 16. 10.

Synagoga

Vernisáž: Radovan Veselý – dílo

Vernisáž: Radovan Veselý – dílo

Čt 18. 10.

Stará radnice

Robert Křesťan & Druhá tráva

Robert Křesťan & Druhá tráva

Čt 18. 10.

Zámecký klub

So What!

So What!

19. 10.

Zámecký klub

Back to basic

Back to basic

So 20. 10.

Zámecký klub

Prvorepublikový týden v hranické knihovně

Prvorepublikový týden v hranické knihovně

22. 10.
26. 10.

Městská knihovna Hranice

Malá knihovnická literární noc

Malá knihovnická literární noc

Út 23. 10.

Městská knihovna Hranice

Kinokavárna – Žalman aneb Naslouchám tichu Země

Kinokavárna – Žalman aneb Naslouchám tichu Země

St 24. 10.

Zámecký klub

Vernisáž: Za časů první republiky

Vernisáž: Za časů první republiky

Čt 25. 10.

Stará radnice

Netradiční přednáška Mgr. Daniela Jakubíčka, Ph.D.

Netradiční přednáška Mgr. Daniela Jakubíčka, Ph.D.

Čt 25. 10.

Městská knihovna Hranice

První republika – program v prvorepublikovém duchu

První republika – program v prvorepublikovém duchu

26. 10.

Dvorana hranického zámku

Komentovaná prohlídka mauzolea

Komentovaná prohlídka mauzolea

So 27. 10.

Městský hřbitov Hranice

Po stopách Masaryka

Po stopách Masaryka

So 27. 10.

Stará radnice

Vysazení Stromu republiky

Vysazení Stromu republiky

So 27. 10.

Prostranství u Ludiny

Dlouhá noc!

Dlouhá noc!

So 27. 10.

Zámecký klub

Tradiční lampiónový průvod

Tradiční lampiónový průvod

Ne 28. 10.

Letní kino

Králíček Petr – 100. výročí vzniku ČSR

Králíček Petr – 100. výročí vzniku ČSR

Ne 28. 10.

Letní kino

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Út 30. 10.

Sokolovna Hranice

Vernisáž: Výstava fotografií – Bíločerná sympatie

Vernisáž: Výstava fotografií – Bíločerná sympatie

St 31. 10.

Zámek

Beseda: Vetřelkyně a já

Beseda: Vetřelkyně a já

Čt 1. 11.

Městská knihovna Hranice

Koncert DPS Cantabile

Koncert DPS Cantabile

2. 11.

Synagoga

Snow Film Fest 2018

Snow Film Fest 2018

2. 11.

Zámecký klub

Prvorepubliková kafírna

Prvorepubliková kafírna

So 10. 11.

Stará radnice

Má vlast – Václav Hudeček a jeho hosté

Má vlast – Václav Hudeček a jeho hosté

Po 12. 11.

Dvorana hranického zámku

Vernisáž: Výstava Libora Beneše – Zlatý řez 5D

Vernisáž: Výstava Libora Beneše – Zlatý řez 5D

St 21. 11.

Zámek

Vernisáž: Jaroslava Severová – dílo

Vernisáž: Jaroslava Severová – dílo

Čt 22. 11.

Synagoga

Jubilejní koncert Lubomíra Brabce k 65. narozeninám

Jubilejní koncert Lubomíra Brabce k 65. narozeninám

Po 26. 11.

Koncertní sál

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

30. 11.

Masarykovo náměstí

Taneční Vánoce

Taneční Vánoce

So 1. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Ne 2. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Ne 2. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Po 3. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Út 4. 12.

Masarykovo náměstí

Čertovské hrátky

Čertovské hrátky

St 5. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Čt 6. 12.

Masarykovo náměstí

Moravské Vánoce

Moravské Vánoce

7. 12.

Masarykovo náměstí

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce

So 8. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Ne 9. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Po 10. 12.

Masarykovo náměstí

Zimní promítání

Zimní promítání

Út 11. 12.

Masarykovo náměstí

Vernisáž: Panenky, kam se podíváš

Vernisáž: Panenky, kam se podíváš

St 12. 12.

Stará radnice

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

St 12. 12.

Masarykovo náměstí

Zpívání s Deníkem

Zpívání s Deníkem

St 12. 12.

Masarykovo náměstí

Hraní pod stromkem

Hraní pod stromkem

Čt 13. 12.

Masarykovo náměstí

Pohádkové Vánoce

Pohádkové Vánoce

14. 12.

Masarykovo náměstí

Betlémské Vánoce

Betlémské Vánoce

So 15. 12.

Masarykovo náměstí

Silvestr v Letním kině

Silvestr v Letním kině

Po 31. 12.

Letní kino

Vernisáž: Tibor Červeňák – dílo

Vernisáž: Tibor Červeňák – dílo

Čt 17. 1.

Synagoga

Eben Trio

Eben Trio

Čt 24. 1.

Koncertní sál

Kalabis Quintet

Kalabis Quintet

Po 18. 2.

Koncertní sál

Vernisáž: Ondřej Michálek – dílo

Vernisáž: Ondřej Michálek – dílo

Čt 7. 3.

Synagoga

Lucie Rozsnyó a Miroslav Študent

Lucie Rozsnyó a Miroslav Študent

Po 11. 3.

Koncertní sál

Koncert Pěveckého sboru Cantabile v rámci akce Zpíváme pro UNICEF

Koncert Pěveckého sboru Cantabile v rámci akce Zpíváme pro UNICEF

St 20. 3.

Synagoga

Janáčkova filharmonie Ostrava

Janáčkova filharmonie Ostrava

5. 4.

Beskydské divadlo Nový Jičín

Vernisáž: Viktor Hulík – dílo

Vernisáž: Viktor Hulík – dílo

Čt 25. 4.

Synagoga

Johann Sebastian Bach trochu jinak

Johann Sebastian Bach trochu jinak

Po 29. 4.

Koncertní sál

Americké jaro 2019

Americké jaro 2019

1. 5.
30. 6.

Koncertní sál

Vernisáž: Jiří Sopko – dílo

Vernisáž: Jiří Sopko – dílo

Čt 13. 6.

Synagoga

Vernisáž: Palo Macho – dílo

Vernisáž: Palo Macho – dílo

Čt 8. 8.

Synagoga

Vernisáž: Tomáš Švéda – dílo

Vernisáž: Tomáš Švéda – dílo

Čt 3. 10.

Synagoga

Vernisáž: Radim Hanke – dílo

Vernisáž: Radim Hanke – dílo

Čt 21. 11.

Synagoga

sdílet sdílet sdílet sdílet