Příšerky z vesmíru

Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Neváhejte navštívit Letní kino v Hranicích v pátek 15. června v 21:00 hodin na tuto bláznivou komedii plnou ufounů a zábavy.

Na dohled modré planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou. Tři ufonští kamarádi Mog, Nag a Wabosi na něm naladí vysílání teleshoppingu a okamžitě se zamilují do speciální, bezkonkurenčně nejlepší masážní matrace za tu nejlepší cenu. Je báječná a musejí ji mít. Rozhodnou se, že si ji pořídí a potají se k nám vydají v létajícím talíři. Jsou to ale ťulpasové, dělají blbosti a místo hladkého přistání ztroskotají.

Luis je pozemský kluk, trochu samotář a díky tátovi v mimozemskou inteligenci vždycky věřil. Teď řeší hrozbu toho, že bude muset z domova na internát, když z okna uvidí létající talíř. Podivně kličkuje, dělá výkruty a nakonec to napálí do stromu kousek od jeho domu.

Potkává bláznivou trojku ufonů a hned je mu jasné, že s nima bude zábava. Jeden se tváří jako velitel, ale myslí jen pár minut dopředu, druhý vyhrožuje, že všechny okolo promění, i když to neumí, a třetí je poživačný milovník života a žen z jakékoliv galaxie. A všichni se umí proměnit, v co chtějí.

Potrhlí ufoni se s člověčím klukem Luisem dají dohromady a společně rozjedou velkolepé dobrodružství galaktických rozměrů. Potřebují získat vysněnou matraci, poradit si s ředitelkou internátní školy, zkusit nezanechat za sebou úplnou paseku a taky se nějak musí dostat ze Země. A všechny nakonec čeká velké překvapení.

Animovaný / Komedie / Rodinný
Německo / Lucembursko / Dánsko 2018
Dabing, 90 min

Další podobné události

Temné síly

Temné síly

St 15. 8.

Letní kino

Špión, který mi dal kopačky

Špión, který mi dal kopačky

Čt 16. 8.

Letní kino

Equalizer 2

Equalizer 2

17. 8.

Letní kino

BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

St 22. 8.

Letní kino

Příběh koček

Příběh koček

Čt 23. 8.

Letní kino

Slender Man

Slender Man

St 29. 8.

Letní kino

Ten pravý, ta pravá?

Ten pravý, ta pravá?

Čt 30. 8.

Letní kino

Důvěrný nepřítel

Důvěrný nepřítel

31. 8.

Letní kino

sdílet sdílet sdílet sdílet