Pat a Mat jedou na dovolenou

Divadelní představení Pat a Mat jedou na dovolenou se bude konat v neděli 17. února od 16:00 hodin v Sokolovně v Hranicích. Představení nejen pro děti, které pobaví malé i velké diváky trvá 55 minut a je bez přestávky. Vhodné je pro děti od 3 let.

Představení Divadla Pohádek nápaditě spojuje zdánlivě nespojitelné – animovaný loutkový film a hraný projev se živými herci. Vtipně rozvíjí anekdotickou zápletku o tom, jak se dva kutilové vydají na cesty, aby projeli světa kraj a nakonec beztak zjistili, že doma je to nejlepší. Cestují vlakem, letí letadlem, zamíří do vesmíru, jedou lodí, ocitnou se na mořském dně, kde bojují s děsivým chapadlem, ale když se konečně dostanou do vysněného hotelového pokoje v přímořském letovisku, je jejich jediným zájmem přetvořit neosobní hotelový pokoj tak, aby se co nejvíc podobal jejich domovu.

Cena vstupného je v předprodeji 100 Kč pro děti, 150 Kč pro dospělé. Na místě bude vstupenka pro děti 130 Kč, dospělí zaplatí 180 Kč. Předprodej vstupenek je v Turistickém informačním centru na zámku. Představení pořádají Městská kulturní zařízení Hranice.

 

Další podobné události

Noemova archa

Noemova archa

So 1. 6.

Kaple sv. Barbory

sdílet sdílet sdílet sdílet