Ondra Škoch & Napořád

Ondra Škoch & Napořád je hudební těleso, které vzniklo kolem skladatele a hudebníka Ondry Škocha (ex Chinaski) v okamžiku vydání debutové desky Řekni napořád.

Ondra Škoch vydal letos v březnu pod hlavičkou vydavatelství Good Day Records sólové album Řekni napořád. Písně z alba, které opatřila texty Ondrova manželka Alice Škochová, mají Ondrův typický rukopis. Ten posluchači znají z období, kdy působil v kapele Chinaski a Nitky. Nálady moderních popových melodií z nového alba jsou inspirovány rockem, jazzem a nechybí například ani smyčcové kvarteto.
Album Řekni napořád začalo vznikat v létě 2018 a Ondra Škoch si k jeho realizaci pozval své hudební kolegy a přátele – ex Chinaski dechovou sekci tvořenou Štěpánem Škochem a Petrem Kužvartem, zpěvačku Báru Polákovou, hráče na dechové nástroje Davida Ebena, jazzového klavíristu Ondřeje Kabrnu nebo kontrabasistu Petra Tichého. Některé texty písní jsou inspirované prožitky z rodinného života a jiné milníky Ondřejovy hudební kariéry. Na albu jsou i čistě instrumentální skladby. Produkce alba se ujal Jiří Mašek.

Ondra Škoch & Napořád s Petrem Kužvartem – trumpeta a zpěv, Petrem Tichým – baskytara a kontrabas, Antonínem Jínou – bicí, Barborou Fialovou – zpěv, Josefínou Čermákovou – zpěv a hostujícím Janem Linhartem nebo Mejlou Matouškem. Na koncertě zazní jak nová tvorba Ondry Škocha, tak hitovky z období, kdy část skupiny působila v kapele Chinaski.

Koncert Ondry Škocha & Napořád se bude konat v sobotu 30. listopadu ve 20:00 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích.

Další podobné události

Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Čt 21. 11.

Divadlo Stará střelnice

Ozzy Osbourne Tribute

Ozzy Osbourne Tribute

22. 11.

Zámecký klub

Gentlemen’s Club + Skrznaskrz

Gentlemen’s Club + Skrznaskrz

22. 11.

Karnola

Josef Suk Piano Quartet

Josef Suk Piano Quartet

Čt 28. 11.

Koncertní sál

Adventní koncert HDPS

Adventní koncert HDPS

29. 11.

Evangelický kostel

Vojtěch Dyk & B-Side Band

Vojtěch Dyk & B-Side Band

So 30. 11.

Divadlo Stará střelnice

Kapela Monáda

Kapela Monáda

Ne 1. 12.

Lázeňský dům Janáček (jídelna)

Ensemble Frizzante &  Valérie Zawadská

Ensemble Frizzante & Valérie Zawadská

Po 2. 12.

Koncertní sál

sdílet sdílet sdílet sdílet