100 let fotbalu v Hranicích

Oslavy k výročí 100 let organizovaného fotbalu v Hranicích.

KdySobota 15. 6. 2019

Začátek14:00

KdeStadion SK Hranice, Žáčkova 1442

KategorieDalší akce

Štítky

Plakát 100 let fotbalu v Hranicích

100 let fotbalu v Hranicích

Nejvýznamnější sportovní akce roku 2019! Oslavy k výročí 100 let organizovaného fotbalu v Hranicích se budou konat 15. června od 14:00 hodin na stadionu SK Hranice.

U příležitosti oslav 100 let (1919 – 2019) organizovaného fotbalu v Hranicích, zveme do areálu SK Hranice nejen současné a bývalé hráče, trenéry a funkcionáře, kteří klubem v jeho dlouhé historii prošli, ale také všechny fanoušky, partnery, rodiče a širokou veřejnost. Přijďte společně s námi oslavit tohle jubileum a užít si den plný sportu, hudby, zábavy, dobrého jídla a pití, včetně pestrého programu jak pro dospělé, tak pro děti i teenegery. To vše za účasti nejen členů SK Hranice, ale také za účasti významných hostů a známých jmen.

Program:

V rámci programu se můžete těšit na dvě fotbalová utkání, o které se postará současné A mužstvo doplněné odchovanci SK Hranice, kteří jsou držitelé několika českých i zahraničních ligových titulů a pohárů. Fotbalisti, kteří důstojně reprezentovali a stále reprezentují město Hranice jako například Michal Frydrych, Josef Hoffmann, Tomáš Čáp, Lubomír Kubica, Petr Sedlák, Jakub Rolinc, Petr Vavřík nebo Dominik Smékal. Tito hráči nastoupí do symbolického přátelského utkání proti týmu složeného se známých osobností nejen z oblasti sportu, ale také z oblasti herectví nebo hudby. Následovat bude zápas starší generace hráčů SK Hranice proti partnerskému polskému městu Konstancin – Jeziorna. V přestávce mezi poločasy jednotlivých utkání představíme naše nejmenší naděje, práci trenérů a nově založený tým ženského fotbalu. Po sportovní části se můžete těšit na tři hudební vystoupení. Jména známých kapel a zpěváků, kteří přijali naše pozvání budeme postupně zveřejňovat, tak nás nezapomeňte stále sledovat!

Pro děti bude na tréninkovém hřišti (umělé trávě) připraven doprovodný program se spoustou zábavných fotbalových atrakcí, her a soutěží. Tyto atrakce budou zdarma přístupné nejen dětem, ale i dospělým. Těšit se můžete na skákací hrady, fotbalové rodeo, malování na obličej, vysokozdvižný jeřáb a spoustu dalšího.

Součástí celé akce bude také k vidění část expozice výstavy 100 let kopané v Hranicích, která bude zahájena 28. února 2019 na Staré radnici.

Akce bude zakončena půlnočním ohňostrojem a následnou afterparty.

Tato akce je pořádána ve spolupráci s produkční agenturou DB Angel Production.

 

 

Další podobné události

Vodění medvěda

Vodění medvěda

So 23. 2.

Drahotuše

Dětský maškarní karneval

Dětský maškarní karneval

So 23. 2.

Loděnice

Hasičský ples ve Velké

Hasičský ples ve Velké

So 23. 2.

Sokolovna ve Velké

Cesta k druhým

Cesta k druhým

Ne 24. 2.

Centrum Světloterapi Hranice

Maškarní karneval ve Velké

Maškarní karneval ve Velké

Ne 24. 2.

Sokolovna ve Velké

Zabijačkové hody

Zabijačkové hody

1. 3.

Masarykovo náměstí

Zabijačka na lyžích

Zabijačka na lyžích

So 2. 3.

Ski areál Potštát

Výroba orgonitku pro děti

Výroba orgonitku pro děti

So 2. 3.

Centrum U Kocoura Mikeše

sdílet sdílet sdílet sdílet